ستاره های هالیوود نه تنها مدلی برای تبلیغ عطرها می شوند بلکه برند خود را نیز تولید می کنند. ما در اینجا نام تعدادی از بهترین عطرهای ستاره های هالیوود را برایتان آورده ایم.

مجله اینترنتی برترین هابرترین ها - ترجمه از پردیس بختیاری: ستاره های هالیوود نه تنها مدلی برای تبلیغ عطرها می شوند بلکه برند خود را نیز تولید می کنند. ما در اینجا نام تعدادی از بهترین عطرهای ستاره های هالیوود را برایتان آورده ایم.

1.کیتی پری- «Killer Queen»

عطرهایی با برند ستارگان هالیوود

پس از تولید عطر «Purr and Meow» توسط کیتی پری، او قرارداد خود را با برند فرانسوی معروف « Coty» امضا کرد که نتیجه آن عطر «Killer Queen» شد. او می گوید: «من خوشحالم که عطر جدیدم از آن حالت بچه گانه با شیشه ای گربه ای شکل در آمد و ظاهر ظریف تری به خود گرفت. آنهایی که از عطر گل هایی مانند یاس، ترنج و توت وحشی لذت می برند، از این عطر نیز خوششان خواهد آمد.


2.وان دایرکشن- «Between Us»

عطرهایی با برند ستارگان هالیوود

وان دایرکشن که در حال حاضر یکی از معروف ترین گروه های موسیقی در جهان است، عطر خود به نام «Between Us» را روانه بازار کرد. آنها عطر خود را این گونه توصیف می کنند: «کوکتل میوه های تازه و رنگارنگ که به شما انرژی می دهد.»


3.بریتنی اسپیرز - «Believe»

عطرهایی با برند ستارگان هالیوود

بریتنی اسپیرز جزو اولین ستاره هایی بود که عطر خود را تولید و با برندی مانند الیزابت آردن همکاری کرد. او تقریبا 18 نوع عطر با نام خود دارد که ما دومین عطر او یعنی «Believe» را به دلیل رمانتیک، گرم و لطیف بودنش انتخاب می کنیم.


4.تیلور سویفت- «Taylor»

عطرهایی با برند ستارگان هالیوود

تیلور سویفت نیز مانند بریتنی اسپیرز با الیزابت آردن همکاری کرد. او تا به حال 4 عطر تولید کرده است که سومین آن «Taylor» بود. این عطر شیرین و جوان پسند است.


5.کایلی مینوگ- «Darling»

عطرهایی با برند ستارگان هالیوود

این خواننده پاپ اگر چه یک سوپر استار آمریکایی نیست ولی در استرالیا و انگلستان به اندازه کافی محبوبیت است. او نیز عطر مخصوص به خود را تولید کرده است که از گزینه های مورد علاقه ما است. عطر «Darling» یک عطر فمنیستی است.


6.ریحانا- «Rebelle»

عطرهایی با برند ستارگان هالیوود

این عطر ترکیبی غیر عادی از توت فرنگی، زنجبیل، ارکید و کاکائو است که در نهایت عطر میوه و گل می دهد. اگر هم این عطر را نپسندیدید، «Rogue Love» را به شما پیشنهاد می کنیم.


7.گوئن استفانی- « L»

عطرهایی با برند ستارگان هالیوود

گوئن استفانی تا به حال یک عطر با نام « L» تولید کرده است. او عطر خود را این گونه توصیف می کند: «سبک، تازه و تمیز». « L» از عطر گل هایی مانند سوسن، سنبل، یاسمن، یاس، زنبق و مشک تشکیل شده است. این عطر با آن ظاهر زیبایش برای روزهای گرم تابستان بسیار مناسب است.
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه