درست است که تابستان از نیمه گذشته و به پایان خود نزدیک می شود اما نباید فکر کنید تنها در تابستان است که می توانید به آرامش برسید. بهتر است بدانید با نزدیک شدن به فصل پاییز و پایین آمدن درجه هوا و رنگارنگ شدن برگ های درختان هم هنوز فعالیت هایی وجود دارند که شما را به آرامش برسانند.

مجله اینترنتی برترین هاهفته نامه زندگی مثبت - مونا ضرغام: درست است که تابستان از نیمه گذشته و به پایان خود نزدیک می شود اما نباید فکر کنید تنها در تابستان است که می توانید به آرامش برسید. بهتر است بدانید با نزدیک شدن به فصل پاییز و پایین آمدن درجه هوا و رنگارنگ شدن برگ های درختان هم هنوز فعالیت هایی وجود دارند که شما را به آرامش برسانند.

درست حدس زدید. در این مقاله می خواهیم شما را به انجام فعالیت هایی در پاییز تشویق کنیم که برایتان آرامش به ارمغان می آورند؛ پس همین حالا مطالعه را آغاز کنید.

آخر هفته را به نزدیکترین و زیباترین شهر اطراف محل سکونت خود سفر کنید

می توانید تعطیلات آخر هفته را به نزدیکترین و زیباترین شهر اطراف محل سکونت خود سفر کنید. سعی کنید در جایی اقامت کنید که به کوه نزدیک باشد تا بتوانید کوهنوردی هم بکنید و از طبیعت زیبای آن لذت ببرید و عکس بگیرید. وقتی به خانه برمی گردید احساس آرامش خواهید داشت.

به استقبال از طعم پاییزی

از ماساژ با سنگ های داغ لذت ببرید

همانطور که دمای هوا کاهش می یابد به نظر نمی رسد که دیگر اشعه طبیعی خورشید مانند تابستان گرمابخش باشد. به شما پیشنهاد می کنیم برای اینکه کمی گرم شوید و آرامش را تجربه کنید، نزد ماساژور بروید و از بخواهید سنگ های داغ را روی نقاطی از بدن تان از جمله ستون فقرات و دیگر نقاط قرار دهد. شاید برایتان عجیب باشد اما این نوع ماساژ بسیار آرامش بخش است. می توانید امتحان کنید تا از تاثیر آرامش بخش آن مطمخئن شوید.

از مزرعه سیب دیدن کنید

به مزرعه سیب بروید و از خوردن سیب در پای درختان و در هوای خنک لذت ببرید. سعی کنید به نزدیکترین مزرعه سیبی که نزدیک محل سکونت تان قرار دارد بروید. بد نیست در این سفر کوتاه، خانواده و دوستان خود را هم همراه ببرید.

 فراموش نکنید که از آنجا مقداری سیب هم بخرید و به خانه بیاورید تا بتوانید آب سیب خانگی بگیرید و از نوشیدن آن لذت ببرید. خوردن سیب و نوشیدن آب این میوه تاثیر آرامش بخشی دارد. می توانید امتحان کنید.

به استقبال از طعم پاییزی

با دوستانتان به زمین فوتبال بروید

البته شاید این بازی برای آقایان جذابیت بیشتری داشته باشد. به نظر می رسد آقایان علاقه بیشتری به این بازی دارند. پس پیشنهاد می کنیم با دوستان تان به نزدیکترین زمین فوتبال در محل سکونت تان بروید. چه پا به توپ شوید و چه به تماشای یک مسابقه بنشینید و در ابتدا هیجان و سپس آرامش ناشی از تخلیه هیجانی را احساس خواهید کرد.

مانیکور و پدیکور را فراموش نکنید

اگر خانم هستید به شما پیشنهاد می کنیم مانیکور و پدیکور را فراموش نکنید. بسیاری از خانم ها فکر می کنند مانیکور و پدیکور فقط برای تابستان است اما بد نیست بدانید با خنک شدن هوا پوست هم خشک می شود و ناخن ها ممکن است زشت به نظر برسند. این کار به شما آرامش می دهد.
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه