در مورد اپل واچ بیشتر بدانیم

دیروز اپل اولین دستگاه پوشیدنی خود یعنی اپل‌واچ را معرفی کرد و مقداری از ویژگی‌های این دستگاه را توضیح داد، اما خیلی از ویژگی‌های این ساعت مچی هنوز ناگفته باقی مانده است.

اپل واچ

اپل واچ

این ساعت ضد آب است و با قرار گرفتن زیر باران یا خیس شدن‌های ناگهانی دچار مشکلی نخواهد شد، اما قبل از این که به استخر یا حمام بروید باید آن را در بیاورید. کاربران می‌توانند از آیفون‌شان برنامه‌های مورد نیاز را به ساعت اپل انتقال بدهند، با نگه داشتن انگشت بر روی نمایشگر دستگاه می‌توانید آیکون‌ها را دسته بندی کنید، همانطور که در آیفون این کار را انجام می‌دهید.

همچنین قابلیتی به نام ping my iPhone وجود دارد که وجود دارد که با استفاده از آن در آیفون صدایی ایجاد می‌شود تا بتوانید جای آیفون تان را پیدا کنید. در نهایت آخرین ویژگی مربوط به نسخه‌ی طلایی این ساعت است که در بسته‌بندی مجهز و شیک مانند بسته‌بندی‌های جواهر همراه شارژر القایی توزیع می‌شود. به دلیل القایی بودن این ساعت فقط کافی‌ست شب‌ها آن را در جایگاه شارژر بگذارید و صبح از ساعت شارژ شده استفاده کنید. قابلیت‌های دیگر ساعت اپل شامل پرداخت الکترونیک Apple Pay ، پخش موزیک از طریق بلوتوث و دسترسی به بعضی از برنامه‌ها است. ساعت اپل از سال آینده‌ی میلادی با قیمت 350 دلار و بالاتر ارائه خواهد شد. / زومیت

مفهوم دوچرخه ی هیبریدی INgSOC
HP envy 17، لپ تاپی که با حرکت دست ها در هوا کنترل...
برندگان نوبل پزشکی 2013 معرفی شدند
تولید موزهای بزرگ ژنتیکی برای تامین کمبود ویتامین ...
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه