فكر می كنيد در فصل گرما چه خوراكی ای می تواند بيش از بقيه خوردنی ها عطش آدم‌ها را بخواباند؟ احتمالا در ذهن قريب به اتفاق شما شمايل يك بستنی خوش‌چهره و البته خوشمزه نقش می بندد.

برترین مجله اینترنتی ایران برترین ها:  فكر می كنيد در فصل گرما چه خوراكي‌ای مي‌تواند بيش از بقيه خوردنی ها عطش آدم‌ها را بخواباند؟ احتمالا در ذهن قريب به اتفاق شما شمايل يك بستنی خوش‌چهره و البته خوشمزه نقش می بندد. طبيعي است كه اين بستني‌ها را بنا به ذائقه خودتان و مزه‌اي كه دوست داريد تجسم مي‌كنيد و البته اين اتفاق مي‌تواند دليل خاصي داشته باشد. طعم و مزه بستني‌ها رابطه مستقيمي با خصوصيات اخلاقي افراد و شخصيت آنها دارد. اين شخصيت‌خواني از روي بستني مورد علاقه شما مي‌تواند به يك سرگرمي فوق‌العاده برايتان تبديل شود، به خصوص وقتي دور ميز شام نشسته‌ايد و قبل از سرو بستني به عنوان دسر مي‌خواهيد مهمانان‌تان را سرگرم كنيد. شخصيت‌خواني آن هم بنا به ذائقه مهمانان محترم حسابي به كارتان مي‌آيد. آنها را غافلگير كنيد.


شخصيت‌شناسی از روي بستنی - تصویر 2

وانيلی ها

اگر جزو آن دسته آدم‌هايي هستيد كه بستني وانيلي را دوست داريد و هيچ نوع ديگري از بستني را نمي‌خوريد بايد بدانيد كه يك انسان سرزنده هستيد. فردي  كه معمولا به راحتي  ريسك مي‌كند و بيشتر از روي انگيزه‌اش پيش مي‌رود تا اينكه بخواهد روي كاري عميق فكر كند. همين موضوع است كه سبب مي‌شود خيلي راحت ريسك كنيد. شما اهداف بزرگي را براي خود ترسيم مي‌كنيد و به طور كلي توقعي كه از خودتان داريد خيلي بالاست. شما از روابط نزديك خانوادگي بسيار لذت مي‌بريد و به طور كلي يك فرد اجتماعي هستيد اما در عين حال يك زندگي بي‌قرار و پرجنب‌وجوش داريد. انسان تاثيرگذار و ايده‌آليستي هستيد كه پيشنهادهاي بزرگ و سخت را به راحتي قبول مي‌كند.شکلاتی ها

طرفداران بستني شكلاتي بدانند كه در نظر ديگران آدم‌هاي دوست‌داشتني هستند. آنهايي كه بستني شكلاتي را به بقيه بستني‌ها ترجيح مي‌دهند افرادي خلاق و دراماتيك هستند كه از قرار گرفتن در مركز توجهات لذت مي‌برند. در واقع زندگي براي اين افراد مثل يك مهماني است. يك زندگي روتين و معمولي حوصله اين افراد را سر مي‌برد. اين آدم‌هاي برون‌گرا و جالب معمولا خوش‌لباس هم هستند و البته به راحتي تحت‌تاثير ديگران قرار مي‌گيرند. آنها آدم‌هايي هستند كه همواره مي‌خواهند دنباله‌رو باشند اما در عين حال از درك بالايي بهره مي‌برند و به طور كلي از روابط صميمانه و خودماني لذت مي‌برند.

شير بستنی ها

شير بستني را به انواع بستني‌ها ترجيح مي‌دهيد؟ به خصوص اگر طعم كره داشته باشد؟ خب! شما يك انسان بسيار منظم هستيد. يك انسان كمال‌گرا و در عين حال باهوش. به جزئيات اهميت ويژه‌اي مي‌دهيد و همواره در قامت يك انسان وظيفه‌شناس به معني واقعي كلمه بين اطرافيان شناخته مي‌شويد. از آن دسته آدم‌هايي هستيد كه رقابت را واقعا دوست دارند و همواره به عنوان يك رقيب جدي و سرسخت شناخته مي‌شوند. البته در رقابت‌هاي ورزشي حتي در قالب تماشاچي هم كمي عصبي مي‌شويد با اين حال هرگز از رقابت نااميد نمي‌شويد و همواره به دنبال پيروز شدن هستيد.شخصيت‌شناسی از روي بستنی - تصویر 3

نسكافه‌ايی ها

اگر بستني نسكافه‌اي دوست داريد شما انسان بخشنده‌اي هستيد و البته دست و دلباز. رقابت را دوست داريد و يك رقيب جدي خواهيد بود. اگر كمي در خودتان دقيق شويد قطعا انسان بسيار مستعدي در زمينه خاصي هستيد. حالا اين زمينه مي‌تواند هنري ، ورزشي يا علمي باشد. به لحاظ موقعيت اجتماعي فرد مقبولي در نظر ديگران هستيد. جاه‌طلبي شما همواره اين امكان را برايتان مهيا مي‌كند كه در زندگي پيشرفت كنيد و به شرايط ايده‌آلي برسيد. مديريت كردن شرايط مختلف از مهارت‌هاي قابل توجه شماست. در جمع‌هاي خيرخواهانه معمولا عضو برجسته‌اي هستيد كه از كمك به ديگران هرگز خسته نخواهيد شد. البته در برابر ناملايمات و موقعيت‌هايي كه برخلاف ميل شماست كم‌تحمل نشان مي‌دهيد.شخصيت‌شناسی از روي بستنی - تصویر 4

موزيی ها

بستني موزي محبوب چه كساني است؟ يك بستني با طعم موز را آدم‌هايي نوش‌جان مي‌كنند كه ذاتا افراد خونسرد و آسان‌گيري هستند. به راحتي خلق و خوي اين آدم‌ها تغيير مي‌كند و از يك انسان عصباني در آن واحد به يك فرد مهربان و خوش‌اخلاق تبديل مي‌شوند. اين آدم‌ها بسيار بخشنده و در عين حال مهربان هستند. صداقت از جمله خصيصه‌هاي غيرقابل انكار آنهاست كه بين ديگران از ايشان فردي محبوب ساخته است.بستنی ها مقابل بستنی ها!

بستني‌خورها در تقابل و تعامل با يكديگر شرايط مختلف و متفاوتي را تجربه مي‌كنند. همان‌طور كه طعم‌هاي مختلف مورد علاقه افراد در قالب بستني پرده از شخصيت آنها برمي‌دارد ا ين امكان را هم مهيا مي‌كند تا شما دريابيد كه با كدام گروه از آدم‌ها مي‌توانيد تعامل بهتري داشته باشيد. اگر شما از علاقه‌مندان بستني شكلاتي هستيد شايد با دوستداران بستني موزي رابطه بهتري نسبت به بقيه برقرار كنيد!وانيلي‌ها با هم‌سليقه خودشان بهترين ارتباط را برقرار مي‌كنند. افرادي كه بستني وانيلي را ترجيح مي‌دهند در رابطه با يكديگر مشكلي نخواهند داشت.
آنهايي كه بستني شكلاتي را دوست دارند با عده‌اي كه عاشق شيربستني هستند، رابطه بهتري خواهند داشت. البته دوستداران بستني نسكافه‌اي هم مي‌توانند با شكلاتي‌ها در تعامل ايده‌آلي قرار بگيرند.

شيربستني‌خورها با  3گروه خيلي خوب كنار مي‌آيند. يك عده علاقه‌مندان بستني شكلاتي هستند، عده ديگر دوستداران بستني نسكافه‌اي و در نهايت همه آنهايي كه با خودشان هم‌عقيده‌اند يعني دوستداران شيربستني!

موزي‌ها اصولا آدم‌ها‌ي معاشرتي و دوست‌داشتني هستند. شك نكنيد كه آنها با همه تيپ آدم‌ كه اتفاقا سلايق متفاوت و مختلي دارند به راحتي كنار مي‌آيند.

اگر بستني توت‌فرنگي را ترجيح مي‌دهيد، پس بايد دوستان خوبي براي آنهايي باشيد كه بستني نسكافه‌اي را با هيچ نوع ديگري عوض نمي‌كنند.

بستني نسكافه‌اي طعم محبوب شماست. با اين وصف دوستان محبوب خود را از بين كساني انتخاب مي‌كنيد كه عاشق شيربستني يا بستني شكلاتي هستند.
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه