نیر می‌تواند نكات بسیاری را در مورد خودتان به شما بگوید! یك تحقیق جدید در این زمینه كه از سوی انجمن لبنیات‌سازی‌ ایالات متحده انجام شده است نشان می‌دهد، نوع پنیری كه انتخاب می‌كنید، می‌تواند اطلاعات زیادی را راجع به شما آشكار سازد.

برترین مجله اینترنتی ایران

 برترین ها:پنیر، یكی از لذیذترین غذاهاست كه با تنوع خاص خود تقریبا می‌تواند، تمام سلیقه‌ها را راضی نگه دارد اما در عین حال چیزهای دیگری نیز راجع‌به این افزودنی خوشمزه وجود دارد كه احتمالا شما نمی‌دانید. پنیر می‌تواند نكات بسیاری را در مورد خودتان به شما بگوید! یك تحقیق جدید در این زمینه كه از سوی انجمن لبنیات‌سازی‌ ایالات متحده انجام شده است نشان می‌دهد، نوع پنیری كه انتخاب می‌كنید، می‌تواند اطلاعات زیادی را  راجع به شما آشكار سازد. بنابراین پنیر مورد علاقه‌تان را انتخاب كنید تا بگوییم چگونه شخصیتی دارید!

شخصیت‌تان را از روی پنیرتان بشناسید - تصویر 2

پنیر نرم مثل پنیر خامه‌ای:

تحقیقات نشان می‌دهد، اگر شما طالب تجمل و تجمل‌پرستی هستید، به‌مراتب از خوردن پنیرهای نرم همانند پنیرهای خامه‌ای بیشتر لذت می‌برید و همیشه به‌دنبال لوازم لوكس و تجملی هستید؛ از پوشیدن لباس ابریشمی به‌عنوان لباس راحتی گرفته تا پوشیدن دمپایی‌های بسیار آراسته و گران‌قیمت روفرشی. همچنین شما می‌دانید كه چگونه و چطور باید با خود و زندگی‌تان كنار بیایید.پنیر نیمه نرم مثل پنیر فتا:

پنیرهای نیمه نرم مثل پنیر فتا (پنیرهای پاستوریزه ) شما را به دوران بچگی‌تان می‌برند، بنابراین آنها همگی مربوط به خانه، خانواده و كانون گرم خانوادگی می‌شوند.
 اگر هنوز به این پنیرها علاقه‌مندید، متخصصان معتقدند، عمیقا دوست دارید یك‌بار دیگر شرایط گذشته را برای خود بازسازی كنید و این همان دنیای امنی است كه همیشه به‌دنبال آن بوده‌اید.  خانه شما همیشه گرم و پر از مهمان است و از دیدار دوستان شاد می‌شوید و سعی می‌كنید حداقل یك‌شب در هفته را با خانواده به خوشی بگذرانید. پنیر سفت مثل پنیر تبریزی:

این پنیرها با طعم لذیذ، موجب می‌شوند به شما احساس سرمستی و لذت دست دهد و همان احساسی كه به انسان در جنگلی زیبا و پر از شقایق‌های وحشی دست می‌دهد. اصلا خجالتی نیستید. شما عاشق رفتن به موقعیت‌های جدید هستید و از اینكه منبع خیر باشید، لذت می‌برید. دوستان‌تان عاشق شما هستند زیرا همیشه بهترین لحظات‌شان را با شما می‌گذرانند. لذت گذراندن وقت با شما، آنقدر زیاد است كه هیچ مهمانی ای بدون حضورتان برگزار نمی‌شود.پنیر فانتزی مثل پنیر چدار:

هر تكه از این پنیر كه معمولا در بسته‌بندی‌های كوچك و گاه با تركیبات سبزی‌ها و... تهیه می‌شود، گوشه‌ای از زندگی‌تان را به تصویر می‌كشد و این نشان می‌دهد كه شما در انجام كارهایتان چقدر مصمم و با اراده هستید و شما همانند پنیر چدار از خارج سخت و از درون نرم و انعطاف پذیرید. در هر كاری همانند بزرگسالان فكر می‌كنید و اجازه نمی‌دهید كسی در روابط شما با دیگران به ‌ویژه دوستان دخالت كند. آنچه شما را از دیگران متمایز می‌سازد، همان روح سخت ولی در واقع لطیف شما در برخورد با دیگران است.
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه