روزی که لیلا حاتمی ‌وارد عالم سینما شد، خیلی‌ها این حضور او و نقش‌آفرینی در فیلم‌ها را مدیون نام و آوازه پدرش می‌دانستند و معتقد بودند لیلا در سینما دوامی ‌نخواهد داشت، اما برخلاف پیش‌بینی تمام آن آدم‌ها، لیلا ماند.

برترین مجله اینترنتی ایران
مجله زندگی ایده آل: روزی که لیلا حاتمی ‌وارد عالم سینما شد، خیلی‌ها این حضور او و نقش‌آفرینی در فیلم‌ها را مدیون نام و آوازه پدرش می‌دانستند و معتقد بودند لیلا در سینما دوامی ‌نخواهد داشت، اما برخلاف پیش‌بینی تمام آن آدم‌ها، لیلا ماند.

لباس‌های لیلا حاتمی ‌درباره او چه می‌گویند؟

لیلا در عالم سینمای ایران ماند، به‌عنوان بازیگری توانمند شناخته شد تا هم یاد پدرش را زنده نگه دارد و حتی فراتر از آن مایه افتخار ایران در عرصه سینمای جهان باشد. امروز می‌خواهیم به جای سکانس و بازی‌ها، از زاویه دیگری به لیلا بنگریم. نگاهی به سبک همیشگی لباس پوشیدن او بیندازیم و بگوییم این مدل لباس پوشیدن چه مفهومی‌ در پس خود دارد.

راحت و صمیمی

لیلا حاتمی‌ همیشه با یک شال ساده و سبک دیده می‌شود. شالی که گوشه‌ای از آن را با بی‌خیالی قابل درکی روی شانه می‌اندازد؛ انگار اصلا نگران چگونه ایستادن آن نیست.

لباس‌های لیلا حاتمی ‌درباره او چه می‌گویند؟

چنین بی‌خیالی برای بازیگر شناخته‌شده‌ای که همیشه زیر نظر دوربین‌ها و نگاه‌هاست، عجیب به نظر می‌رسد ولی راحتی و صمیمیت بخشی از شخصیت لیلا حاتمی ‌است. او با همان لبخند مهربان همیشگی وارد هر مجلسی می‌شود و تحت تاثیر جدی‌ترین و رسمی‌ترین فضاها قرار نمی‌گیرد.

رها و صادقانه

فکر نمی‌کنم کسی لیلا حاتمی‌ را با لباس‌های تنگ و چسبان دیده باشد. او به لباس‌های راسته و رها علاقه بیشتری دارد. او اغلب با مانتوهای بلند راسته‌ای دیده می‌شود. این انتخاب دلیلی بر صمیمیت و مهربانی موجود در شخصیت این بازیگر است.

لباس‌های لیلا حاتمی ‌درباره او چه می‌گویند؟

کسانی که به این سبک لباس پوشیدن علاقه دارند، افراد صادقی هستند مثل سیمین «جدایی نادر از سیمین». لیلا حاتمی ‌با شلوار جین آبی، مانتوی سبک، بلند و رها، شالی آزاد و کیف چرم در اغلب برنامه‌های سینمایی حاضر می‌شود. ستی که حالا بعد از سال‌ها، به عنوان امضا و سبک او شناخته می‌شود.

روشن و مثبت

با مرور عکس‌های سال‌های مختلف از لیلا حاتمی ‌می‌توانیم مطمئن شویم که او طیف رنگ‌های روشن مثل سفید را به رنگ‌های تیره ترجیح می���دهید چون بازیگر فیلم‌هایی چون شیدا، آب و آتش و... موجی از انرژی مثبت را با خودش منتقل می‌کند.

لباس‌های لیلا حاتمی ‌درباره او چه می‌گویند؟

علاقه به رنگ‌های روشن خصلت کسانی است که موج مثبت‌شان را به محیط و افراد اطراف خود انتقال می‌دهند و به سمت بالندگی و پیشرفت پیش می‌روند. تمام کسانی که در برنامه‌های مختلف با شاهزاده ترک «دلشدگان» دیدار کردند، معترفند که او بعد از ورود محیط را تحت تاثیر انرژی مثبت و سازنده خودش قرار می‌دهد.

کلاسیک و ثابت قدم

قضاوت سختی نیست که بگوییم تیپ لباس پوشیدن لیلا حاتمی‌کلاسیک است. او با لباس‌هایی که این روزها مد است یا فرداها در بازار باب می‌شود، کاری ندارد؛ همان سبک و سیاقی همیشگی‌اش را برای انتخاب لباس دارد که به مدل‌های کلاسیک نزدیک است.

لباس‌های لیلا حاتمی ‌درباره او چه می‌گویند؟

افرادی که سلیقه کلاسیک در لباس پوشیدن دارند، افراد ثابت‌قدمی ‌هستند که در هر مسیری وارد می‌شوند، پایداری و استقامت ویژه‌ای از خود نشان می‌دهند. آدم‌هایی که آن روزها پیش‌بینی کرده بودند، حضور لیلا حاتمی‌در سینما دوامی نخواهد داشت، این بخش شخصیت لیلا را کشف نکرده بودند و نمی‌دانستند لیلا پرانرژی در مسیری که انتخاب کرده، گام برمی‌دارد.
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه