فشار خون بالا یکی از مواردی است که اغلب افراد با آن مواجه می باشند ولی بهترین روش برای مهار کردن این عارضه آب درمانی می باشد.

توصیه پزشکان برای مبتلایان به فشار خون بالا انجام ورزش آب درمانی می باشد. انجام ورزش در آب گرم و یا آب درمانی در آب گرم می‌تواند یک درمان موثر برای افراد مبتلا به فشار خون بالا باشد.
 

آب درمانی


بررسی‌ها نشان می‌دهند، پزشکان همچنین دریافته‌اند بهترین دمای آب برای ورزش و همینطور درمان فشار خون بالا، 32درجه سانتیگراد است.
پزشکان حتی اعتقاد دارند آب درمانی با آب گرم حتی در خصوص بیمارانی که به درمان‌های دارویی پاسخ نمی‌دهند می‌تواند موثر واقع شود.
پزشکان توصیه می‌کنند افراد در هر جلسه تمرینی آب درمانی 20دقیقه ورزش سبک شامل شنا و همینطور 30دقیقه راه رفتن در استخر را انجام دهند و همینطور حتماً 5دقیقه آخر را صرف سرد کردن بدن و انجام "حرکات کششی" نمایند.
پزشکان معتقد هستند که آب گرم و حرارت سبب باز شدن "عروق خونی" و بهبود "جریان خون" در بدن می‌شود و به این دلیل می‌تواند سبب کاهش فشار خون در افراد شود.
پزشکان در عین حال انجام متعادل آب‌درمانی در طول هفته را به افراد توصیه می‌کنند که در حدود 3جلسه یک ساعته در طول هفته است.
پزشکان موفقیت این روش را بر روی داوطلبان مشاهده نموده‌اند.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه