پاسخ دندان شکن رابرت ردفورد به نامزد جمهوری خواه

تنش و اختلاف به وجود آمده میان رابرت ردفورد و دونالد ترامپ،نامزد جمهوری خواه

دونالد ترامپ یکی از نامزدهای حزب جمهوریخواه در حالی که سعی می‌کرد بگوید از حمایت رابرت ردفورد بازیگر کهنه کار آمریکایی برخوردار است، با مخالفت وی روبه‌رو شد.

پاسخ دندان شکن رابرت ردفورد به نامزد جمهوری خواه

پاسخ دندان شکن رابرت ردفورد به نامزد جمهوری خواه

دونالد ترامپ میلیاردر آمریکایی سعی کرد با وارونه جلوه دادن حرف‌های رابرت ردفورد که در یک برنامه تلویزیونی علیه او ادا شده بود، بگوید این کارگردان، تهیه کننده و بازیگر محبوب از وی حمایت کرده است اما رابرت ردفورد که هرگز در جبهه جمهوریخواهان نبوده با درشتی پاسخ او را داد.

رابرت ردفورد در تاریخ ۲۸ آگوست در برنامه تلویزیونی لری کینگ شرکت کرد و در حین گفتگو با او درباره ترامپ چنین بیان کرد: خوشحالم او در انتخابات حضور دارد زیرا به شیوه خودش حضور دارد و باید گفت چیزی که می‌گوید مدل خودش است و من فکر می کنم همه چیز را پایین و بالا می کند و به این کار نیاز هم هست. چون طرف مقابل زیادی میانه رو است.

دیروز با گذشت چندین روز از این مصاحبه تلویزیونی، دونالد ترامپ در توییترش نوشت: وای! چنین کلمات جالبی از رابرت ردفورد درباره حضور من در انتخابات ریاست جمهوی عالی ست، ممنون، رابرت.

اما رابرت ردفورد در آن برنامه تفسیر خودش از ترامپ را چنین شروع کرده بود: این غول کشور انگار یه پای گنده در دهنش دارد و فکر نمی‌کنم بتواند آن را بیرون بیندازد. او شبیه انیمیشن (احمقانه) «لونی تیونز» است نه شبیه «مری ملودیز» (انیمیشن قدیمی دوران طلایی کارتون سازی آمریکا). او یک آدم دیوانه است.

رابرت ردفورد افزوده بود آمریکایی‌ها با تماشای رقابت‌های انتخاباتی کاندیداها علیه همدیگر احساس حماقت می‌کنند.

ردفورد که در انتخابات ریاست جمهوری قبلی از باراک اوباما حمایت کرده بود، در پاسخ به سوال لری کینگ درباره این که نظرش درباره حضور ترامپ در یک فیلم چیست؟ گفته بود: وای وحشتناک می‌شود. / خبرگزاری مهر

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه