اگر به کفش علاقه خاصی دارید این مطلب می تواند برایتان حسابی جذاب باشد.

مجله اینترنتی برترین ها
 
 
 

برترین ها:  اگر به کفش علاقه خاصی دارید این مطلب می تواند برایتان حسابی جذاب باشد. شاید برایتان جالب باشد بدانید کمپانی های متعددی در جهان هستند که کفش هایی با قیمت خون پدرشان می سازند و می فروشند. خریدارهای این تیپ کفش ها یا زیادی پولدار هستن یا آدم های بی خیالی هستند که برایشان مهم نیست برای کفشی که به پا می کنند چقدر پول می پردازند. فقط همین که از آن کفشش خوششان آمده برایشان کافی است.

10. صندل پاشنه بلند Stuart Weitzman

قیمت: 500 هزار دلار آمریکا

کفش هایی با قیمت خون پدرشان!

این کفش بسیار گران قیمت از یکهزار و 400 قطعه الماس براق تشکیل شده است. کمپانی بزرگ جواهرسازی Kwiat در ساخت این کفش همکاری داشته است. این کفش نخستین بار در سال 2007 میلادی توسط هنرپیشه ای در مراسم جایزه اسکار پوشیده شد.

9. کفش اصل «جادوگر شهر اوز»

قیمت: 612 هزار دلار آمریکا

کفش هایی با قیمت خون پدرشان!

اگر فیلم کلاسیک «جادوگر شهر اوز» که در سال 1939 میلادی ساخته شده است را دیده باشید، حتما این کفش را در پای جادوگر دیده اید. فقط 7 جفت از این کفش ساخته شده است و فقط 4 جفت از آن در سراسر دنیا موجود است.

8. صندل کلاسیک و قدیمی با طراحی Stuart Weitzman

قیمت: یک میلیون دلار آمریکا

کفش هایی با قیمت خون پدرشان!

دلیل گران بودن این کفش اول برای این است که در سال 1940 میلادی توسط «استورات وایتزمن» طراحی شده است. دوم هم دو گل رزی که در روی کفش قرار دارند. این دو گل از یکهزار و 800 قطعه الماس ساخته شده اند و کمپانی جواهرساز مشهور دنیا یعنی Kwiat آن را ساخته است. این جواهر 100 قیراط است. بعلاوه، 400 قطعه الماس دیگر نیز در بخش های دیگر کفش استفاده شده است.

7. کفش های «مرلین مونرو» با طراحی Stuart Weitzman

قیمت: یک میلیون دلار آمریکا

کفش هایی با قیمت خون پدرشان!

این کفش گران قیمت برای هنرپیشه محبوب و مشهور قدیمی به نام مرلین مونرو است. در سال 2005 میلادی، هنرپیشه ای دیگری به نام «رجینا کینگ» در مراسم اهدای جوایز اسکار این کفش را به پا کرده بود.

6. صندل الماس با طراحی Stuart Weitzman

قیمت: یک میلیون و 90 هزار دلار آمریکا

کفش هایی با قیمت خون پدرشان!

این کفش های گران قیمت از پارچه طلای سفید و 464 قطعه الماس Kwiat ساخته شده است. این کفش فقط یک بار توسط «لارا هارینگ» در سال 2002 میلادی پوشیده شده است. او به طور همزمان یک گردنبند 27 هزار دلار نیز به گردن داشت و به همین واسطه 3 محافظ او را همراهی می کردند.

5. صندل یاقوت قرمز با طراحی Stuart Weitzman

قیمت: یک میلیون و 600 هزار دلار آمریکا

کفش هایی با قیمت خون پدرشان!

این کفش از 642 قطعه یاقوت ساخته شده است. در ضمن، حدود 230 کیلوگرم طلای سفید نیز در ساخت آن به کار رفته است. 123.33 قیراط از سنگ های قیمتی دیگر نیز در جاهای مختلف کفش استفاده شده است.

4. پاشنه های تانزانیت

قیمت: دو میلیون دلار آمریکا

کفش هایی با قیمت خون پدرشان!

این کفش با همکاری شرکت Eddie le Vian از فرانسه ساخته شده است. این کفش ها شاهکار هستند. در ساخت آن از یکهزار و 800 قیراط تازانیت آبی، سنگ الماس و 28 قیراط الماس تراش‌خورده استفاده شده است. 

3. کفش های سیندرلا

قیمت: 2 میلیون دلار آمریکا

کفش هایی با قیمت خون پدرشان!

این کفش ها نیز طراحی «استورات وایتزمن» است. در ساخت آن از 565 قطعه الماس kwait، چرم ایتالیایی و طلای سفید استفاده شده است. این کفش یکبار توسط خواننده ای به نام «آلیسون کراوس» در مراسم اسکار سال 2004 میلادی پوشیده شد. 

2. کفش پاشنه بلند «ریتا هیورث»

قیمت: 3 میلیون دلار آمریکا

کفش هایی با قیمت خون پدرشان!

این کفش های بسیار گران قیمت از افسانه Rita Heyworth الهام گرفته است. این کفش ها با دختر ریتا به نام «یاسمین آقاخان» تعلق داشته است. این کفش‌ها فروشی نیستند. 

1.    کفش های «هری وینستون»

قیمت: 3 میلیون دلار آمریکا

کفش هایی با قیمت خون پدرشان!

این کفش ها به سال 1939 میلادی تعلق دارند و برای فیلم «جادوگر شهر اوز» است. این کفش برای بزرگداشت 50امین سالگرد این فیلم دوخته شده است. 50 قیراط الماس نیز به این کفش اضافه شده اند.
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه