برای غافلگیر کردن همکار عزیزتان هزار و یک راه وجود دارد؛ هزار و یکمی‌اش هم می‌شود اینکه برایش یک هدیه کوچک بخرید. اما این هدیه کوچک حساب و کتاب دارد. شما نمی‌توانید به همین راحتی راهی خرید شوید و اولین چیزی ‌را که به چشم‌تان خورد انتخاب کنید.

برترین مجله اینترنتی ایران
مجله زندگی ایده آل: برای غافلگیر کردن همکار عزیزتان هزار و یک راه وجود دارد؛ هزار و یکمی‌اش هم می‌شود اینکه برایش یک هدیه کوچک بخرید. اما این هدیه کوچک حساب و کتاب دارد. شما نمی‌توانید به همین راحتی راهی خرید شوید و اولین چیزی ‌را که به چشم‌تان خورد انتخاب کنید. این هدیه باید درست و حسابی با روحیات خانم‌ همکار و مهم‌تر از آن شرایط شغلی‌اش جور دربیاید، مثلا اینکه نمی‌توانید به همین راحتی‌ها برای دوست خیاط‌تان یک مانتو هدیه بخرید آن هم وقتی از حساسیت‌های او روی برش‌ها، ظرافت دوخت و ... آگاهید. تازه زمانی که همه این نکات را به همراه فهرست بلندبالای قواعدی که ما در این گزارش در اختیارتان قرار می‌دهیم هنگام خرید هدیه آن هم بدون کم و کاست لحاظ کردید، می‌توانید بگویید از پس غافلگیر کردن دوست‌تان به خوبی برآمدید و آن وقت است که می‌توانید به خودتان به‌عنوان یک همکار واقعی افتخار کنید!

برای دوست حساب‌دارتان

یک هدیه اثربخش برای جلب توجه همکار!

نوبت به غافلگیر کردن دوست‌‌ حساب‌دارتان رسیده، دوستی که اتفاقا برخلاف شغلش اصلا اهل حساب و کتاب نیست و تا دل‌تان بخواهد به‌روز است و طرفدار جریان مد؛ آن هم در زمینه پوشاک.شک نکنید که یک پیراهن خوش رنگ و لعاب گل‌گلی که اتفاقا این روزها بازارش درست و حسابی گرم است بهتر از هر انتخاب دیگری می‌تواند او را ذوق‌زده کند!

برای خانم معمار

یک هدیه اثربخش برای جلب توجه همکار!

همکارتان مهندس معماري است و اتفاقا عاشق کارش و سبک‌های عجیب و غریب معماری تاریخی به‌خصوص سبک باروک. اگر می‌خواهید او را درست و حسابی غافلگیر کنید، باید کمی بیشتر از حد انتظارتان سر کیسه را شل کنید چراکه هیچ چیز نمی‌تواند به اندازه یک عینک‌ آفتابی که در طراحی‌اش از سبک باروک الهام گرفته شده او را سر ذوق بیاورد! عینکی که می‌بینید طراحی نسبتا تازه برندD&G و دقیقا همان چیزی است که شما لازم دارید.

برای خانم مهندس

یک هدیه اثربخش برای جلب توجه همکار!

همکار شما مهندس مکانیک است و اتفاقا تا دل‌تان بخواهد دقیق و حساس روی جزئیات. حق باشماست غافلگیر کردن او چندان کار ساده‌ای نیست! اما نگران نباشید یک ساعت با بند چرمی رنگی، درست مثل نمونه پیشنهادی ما تحت هر شرایطی او را سر ذوق می‌آورد، بخصوص که در انتخاب رنگ بند ساعت حواس‌تان به رنگ دلخواهش باشد!

برای خانم مدیر

یک هدیه اثربخش برای جلب توجه همکار!

همکار شما خانم مدیر است. خب مدیر بودن هم جدیت خاص خودش را می‌طلبد البته خودتان که بهتر می‌دانید در روابط دوستانه هیچ خبری از این همه جدیت نیست اما خب حتی در صمیمانه‌ترین روابط هم نمی‌توانید دقت او را زیر سوال ببرید! بهتر است برای غافل‌گیر کردن او به یک کیف پول جادار فكر کنید؛ یک کیف پول که به او اجازه بدهد با دقت خاص خودش همه محتویات کیفش را سرجای خودش بگذارد!

با همان جدیت!

یک هدیه اثربخش برای جلب توجه همکار!

خانم همکار شما استاد دانشگاه است و وقتی نوبت غافلگیر کردن او که اتفاقا خیلی هم جدی است می‌رسد، می‌توانید به کیف هاي شق‌و‌رق اما جادار مثل نمونه پیشنهادی ما فکر کنید . همانطور که می‌بینید این کیف همان جدیت مورد علاقه همکار شما را دارد ضمن اینکه به خاطر طراحی و ابعادش حتی در محیط کار هم به کارش می‌آید.

برای خانم نقاش

یک هدیه اثربخش برای جلب توجه همکار!

همکار عزیز شما یک خانم نقاش با روحیات ظریف خاص خودش است، برای غافلگیر کردن او باید بروید سراغ یک انتخاب لطیف مثلا یک شال با رنگ‌های روشن.یک شال درست مثل شال پیشنهادی ما که رنگ‌هایش هر کدام به تنهایی نشانی از آرامش دلنشین بهاری دارند! خیال‌تان راحت این شال با روحیات لطیف و شاعرانه همکار نقاش شما درست و حسابی جور در می‌آید.

کفش بهترین انتخاب است

یک هدیه اثربخش برای جلب توجه همکار!

وقتی قرار است همکارتان را که اتفاقا دستی در کار خیاطی دارد و خیلی هم ریز‌بین و ایرادگیر است غافلگیر کنید سخت‌ترین کار دنیا این است که برای او به فکر خرید لباس و مانتو بیفتید چون بدون شک ایرادی در آن پیدا می‌کند. در این شرایط بهترین کار این است که بروید سراغ خرید یک کفش تا خیال‌تان از بابت همه چیز راحت باشد. فقط کافی است سایز پایش را بدانی و رنگ مورد علاقه‌اش را !

برای خانم دکتر

یک هدیه اثربخش برای جلب توجه همکار!

برای غافلگیر کردن همکارتان که پزشک است و اتفاقا خانمی شاد و خوش‌برخورد، بهتر است به جای فکر کردن به هدیه‌هایی مثل مانتو و کیف و کفش به خرید یک بلوز با رنگ‌های شاد درست مثل روحیه خودش فکر کنید.

یک هدیه اثربخش برای جلب توجه همکار!

معمولا خانم‌های پزشک به خاطر پرستیژ کاری‌شان روی لباس‌هایی که در محیط کار می‌پوشند حساسند بنابراین بهتر است خودتان را به دردسر نیندازید و به جای رفتن سراغ مانتو و کیف و کفش به انتخاب یک بلوز مناسب مهمانی برای او فکر کنید.

شادترین رنگ ممکن!

یک هدیه اثربخش برای جلب توجه همکار!

همکار بودن با یک خانم ورزشکار که اتفاقا خودش هم مربی ورزش است از آن اتفاق‌های خوب دنیاست. اتفاقی که به شما انگیزه‌کافی برای ورزش کردن حتی در شلوغ‌ترین روز کاری را هم می‌دهد، وقتی هم نوبت به غافلگیری او می‌رسد انتخاب اصلا کار سختی نیست، فقط کافی است سایز پایش را بدانید و راهی خرید یک کتانی ورزشی شوید. در مورد انتخاب رنگ هم که خاطرتان از بابت سرزنده بودن روحیه همکارتان جمع است پس می‌توانید با خیال راحت شادترین رنگ ممکن را انتخاب کنید!
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه