اگر چه مد قوانینی دارد که مدام در حال تغییر و تحول است اما می توان گاهی این قوانین را شکست. ما در اینجا 8 مدی را که حال زمان شکستن قوانین آن است، برایتان آورده ایم.

مجله اینترنتی برترین هابرترین ها: اگر چه مد قوانینی دارد که مدام در حال تغییر و تحول است اما می توان گاهی این قوانین را شکست. ما در اینجا 8 مدی را که حال زمان شکستن قوانین آن است، برایتان آورده ایم.

قانون 1: از پوشیدن لباس سفید در زمستان خودداری کنید

8 قانون مد که می توان شکست!

بله شما این جمله را بارها شنیده اید اما این آخرین باری است که این قانون را از زبان ما می شنوید. اگر چه پوشیدن لباس سفید برای فصل تابستان در ساحل جان می دهد اما یک ژاکت گرم و نرم یا یک شلوار جین یا کتی پشمی به رنگ سفید را در تمام فصول سال می توان به تن کرد.


قانون 2: کیف شما باید با کفش هایتان ست باشد

8 قانون مد که می توان شکست!

ما در انتخاب آنچه به تن می کنیم، آزادیم. اگر شما می خواهید که یک کفش قرمز را به همراه یک کیف قرمز بپوشید، مخالفت نمی کنیم اما توصیه می کنیم که همیشه این قانون را دنبال نکنید. ترکیب اکسسوری هایی با رنگ های مختلف ظاهر شما را جذاب تر نشان می دهد.


قانون 3: لباس های طرحدار را با هم به تن نکنید

8 قانون مد که می توان شکست!

شاید تا به حال از پوشیدن لباس های طرحدار در کنار هم خودداری می کردید اما در ماههای اخیر پوشیدن لباس های طرح دار مانند خال خالی، راه راه و پلنگی با هم مد شده است.


قانون 4: لباس های مشکی و سورمه ای رنگ را با هم به تن نکنید

8 قانون مد که می توان شکست!

چه کسی گفته که این دو رنگ را با هم نپوشید؟ به تصاویر زیر نگاه کنید.. آیا زیبا نیستند؟ این تفکر از زمان های قدیم رایج شده است زیرا مردم فکر می کردند که این دو رنگ در کنار هم غیر قابل تشخیص است اما در مد امروز، لباس هایی به رنگ مشکی و سورمه ای در کنار هم بسیار می درخشند.


قانون 5: لباس های براق و پولک دوزی شده فقط برای شب است

8 قانون مد که می توان شکست!

اگر چه شما دوست دارید لباس های براق و پولک دوزی شده را برای میهمانی های شبانه به تن کنید اما می توانید آنها را در طول روز نیز بپوشید. یک تکه از لباستان مانند کت یا دامن را براق یا پولکدار و باقی را ساده انتخاب کنید.
 

قانون 6: برای پوشیدن لباس های ماکسی باید قد بلندی داشته باشید

8 قانون مد که می توان شکست!

بر خلاف این جمله، دختران کوتاه قد هر چه که دوست داشته باشند می توانند به تن کنند، فرقی نمی کند که یک شلوار بلند و پاچه گشاد باشد یا یک پیراهن ماکسی.


قانون 7: با کفش های تابستانی جوراب نپوشید

8 قانون مد که می توان شکست!

پوشیدن جوراب با کفش های جلو باز یا تابستانی بسیار هم جذاب است به شرط این که بین آنها تضاد ایجاد کنید. به عنوان مثال اگر جوراب تان مشکی است، کفشی نقره ای یا سفید به پا کنید.


قانون8: لباس های طلایی و نقره ای را با هم به تن نکنید

8 قانون مد که می توان شکست!

درست مانند مشکی و سورمه ای، پوشیدن این دو رنگ در کنار هم بلامانع است. فرقی نمی کند این دو رنگ را در اکسسوری یا جواهرات خود به کار گیرید، اشیاء فلزی در هر سایه روشنی که باشند، زیبایی یکدیگر را تکمیل می کنند.
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه